iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Już je mamy i możemy się nimi pochwalić! Oto koszulki, które czekają tylko żeby je założyć i wyruszyć z Nami na krótki bieg!

Wystarczy, że zgłosicie się z drużyną iWoman.pl na 5-kilometrowy bieg Samsung Irena Women’s Run, 4 czerwca w Warszawie. Nie liczy się czas, ani wynik. Liczy się poparcie kampanii edukacyjno-profilaktycznej „Różowa wstążka”, której celem jest zwrócenie uwagi na problem zachorowalności  kobiet na nowotwory piersi.

Dołącz do biegaczek! Weź udział w biegu i pomóż kobietom wygrać z nowotworem piersi!

Zapewniamy szeroką relację w portalu, fantastyczną zabawę i wspomnienia, a do tego profesjonalne zdjęcia do domowego archiwum :)

Chętne panie (bo tylko one mogą startować) prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres redakcja@iwoman.pl. Mail powinien zawierać: imię, nazwisko, telefon kontaktowy. Pula zestawów startowych jest ograniczona, dlatego radzimy się spieszyć.Każda z uczestniczek, którą zaprosimy do drużyny iWoman.pl, zostanie o tym poinformowana do końca miesiąca.
 
Szczegóły na: http://www.run.samsung.pl
2011-05-25 12:53
iWoman poleca Warszawa, bieg Komentarze (0)

 

Szanowne Czytelniczki!
 
Wasza wzrastająca aktywność blogersko-biegowa nie umknęła naszej uwadze i chcemy tę fantastyczną energię spożytkować w szczytnym celu. Dlatego zapraszamy do wspólnego startu w warszawskim biegu Samsung Irena Women’s Run - nie daj się doścignąć rakowi! Pięciokilometrowy bieg, który jest wyrazem poparcia kobiet dla walki z rakiem piersi, już 4 czerwca w warszawskim Parku Agrykola.
 
Chcemy wystartować w tej imprezie jako drużyna iWoman.pl i zapraszamy Was do udziału. Zapewniamy zespołowe koszulki, pokrycie kosztów startu i dobrą zabawę, także po biegu. A na dokładkę bogatą relację z biegu w naszym serwisie.
 
Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres redakcja@iwoman.pl. Mail powinien zawierać: imię, nazwisko, telefon kontaktowy. Pula zestawów startowych jest ograniczona, dlatego radzimy się spieszyć. Impreza jest tylko dla kobiet. Każda z uczestniczek, którą zaprosimy do drużyny iWoman.pl, zostanie o tym poinformowana do końca miesiąca.
 
Szczegóły na: http://www.run.samsung.pl
 
ZAPRASZAMY!!!

 

2011-05-23 14:31
iWoman poleca Warszawa, bieg Komentarze (0)