iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Rozpoczynamy nową edycję konkursu na najlepszy blog kobiecy iWoman.pl!

Konkurs skierowany jest do wszystkich zarejestrowanych użytkowniczek iWoman.pl, zarówno tych, które wiernie i z zaangażowaniem prowadzą swoje dzienniki w naszym serwisie, jak również dla tych, które dopiero chciałyby rozpocząć swoją przygodę z blogami.

Dla najlepszych blogerek mamy atrakcyjne nagrody!

Konkurs trwa od 13.07 do 30.09.2011.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zaakceptowanie regulaminu konkursowego, prowadzenie bloga w serwisie iWoman.pl i posiadanie w chwili zakończenia konkursu minimum dziesięciu wpisów o długości min. 1000 znaków każdy.

Prowadź bloga na iWoman i zdobądź tytuł najlepszej blogerki!

 

2011-07-13 12:18
iWoman poleca konkurs, nagrody, spa, blog, kosmetyki, iWoman, konkurs blogowy, przewodniki Komentarze (2)

Zapytacie: po co w internecie kolejny serwis dla kobiet?
iWoman powstał z inicjatywy kilku dziewczyn pracujących w Money.pl. Mimo że w sieci kobiecych serwisów jest całkiem sporo, nie widziałyśmy takiego, który byłby dla nas. Postanowiłyśmy stworzyć serwis, do którego chciało by się wracać żeby wiedzieć co jest na czasie, żeby spotkać ciekawych ludzi czy żeby zwyczajnie poczytać coś lekkiego przy kawie. Chcemy wspólnie z Wami - kobietami nowoczesnymi, aktywnymi tworzyć przestrzeń dyskusji, wymiany doświadczeń, poznawania kobiet o podobnych zainteresowaniach.

O czym będziemy pisać w serwisie iWoman? To w dużej mierze zależy od Was samych. Chcemy, byście to Wy (poprzez forum, komentarze, blogi i inne funkcjonalności, które będziemy z czasem dodawać) były współredaktorkami iWoman.

Serwis wystartował dwa miesiące temu. Staraliśmy się zrobić go jak najlepiej potrafimy, ale pewnie znajdzie się jeszcze niejedno niedociągnięcie.
Informujcie nas o nich, piszcie w komentarzach do bloga lub przez formularz kontaktowy (link jest w stopce strony). Bardzo liczymy też na Wasze opinie, a także pomysły na to, w jakim kierunku rozwijać iWoman, jakie są Wasze oczekiwania, o czym chcecie czytać, a jakie tematy zupełnie Was nie interesują. To dla nas bardzo cenne informacje, za wszystkie z góry dziękujemy!

Obecnie ulepszamy stronę profilu użytkownika już wkrótce zobaczycie ją w nowej odsłonie, bogatszej o nowe funkcjonalności. Pracujemy także nad optymalizacją forum. O nowościach w serwisie będziemy informować Was na bieżąco.

Pozdrawiamy :)

 

 

2009-05-20 15:43
Nowinki w iWoman blog, iWoman, pomoc Komentarze (22)