iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

 
Na stronie konkursowej w zakładce POMOC od dziś znajdziecie nasze odpowiedzi na najliczniejsze pytania dotyczące konkursu.
 
Wyjaśniamy m.in.:
·         W jaki sposób podać dane adresowe do wysyłki nagród?
·         Jak pobrać audiobooka?
·         Jakiego rodzaju wpisy na blogach będą punktowane?
·         Kiedy administrator ma prawo skasować zdobyte punkty?
 
Jeśli wciąż macie jakieś wątpliwości, polecamy skorzystanie ze specjalnego formularza. Odpowiemy na każde pytanie, a najpopularniejsze będziemy publikować na bieżąco w dziale POMOC.
 
PODWAJAMY PUNKTY
 
Przypominamy, że w lutym podwajamy liczbę punktów, jaką zdobędziecie za zapraszanie do serwisu nowych znajomych! Dowiedz się więcej!

2010-02-16 12:58
iWoman poleca pomoc, iWoman world Komentarze (6)

 

Opublikowaliśmy już listę zwycięzców styczniowej edycji konkursu . Kliknij, żeby sprawdzić, co wygrałaś.
 
Już wkrótce, wszyscy nagrodzeni otrzymają maila z prośbą o podanie adresu, na który mamy wysyłać nagrody. Wysyłkę rozpoczynamy już na koniec lutego. 
Wszyscy, którzy wygrali audiobooki, już wkrótce znajdą w swoim profilu link do wybranej książki.
 
Tymczasem już możecie brać udział w kolejnej, lutowej edycji naszego konkursu. Przyłącz się do świata iWoman! Czekają atrakcyjne nagrody: zestawy kosmetyków naturalnych, książki, bony na zakupy w sklepie z bielizną i wiele innych!
 
W LUTYM PODWAJAMY PUNKTY!
Rozpoczynamy cykl akcji specjalnych. Za wybrane aktynowości będziemy podwajać liczbę punktów.
 
W tym miesiącu wszyscy, którzy zaproszą do świata iWoman nową osobę, dostaną w prezencie 20 proc. zdobytych przez nią punktów, a nie jak dotąd - tylko 10.  
 

 

2010-02-04 10:13
iWoman poleca Komentarze (0)

Zabawa ruszyła!

Na stronie www.iwoman.pl/world możecie sprawdzić co dla Was przygotowaliśmy.

Co miesiąc aż do końca czerwca nagradzać będziemy 400 najbardziej aktywnych użytkowniczek. Dodatkowo w wielkim finale w czerwcu  kolejne nagrody  przypadną 20 osobom, które zdobędą największą liczbę punktów w całym czasie trwania zabawy. Pamiętaj! W każdym miesiącu możesz wygrać.

Jakie nagrody przygotowaliśmy dla Was?
 
Całe mnóstwo kobiecych, gustownych i przydatnych upominków: kosmetyki naturalne, torby na laptopa, książki, damski sprzęt komputerowy… a w finale powalczycie o tygodniowy pobyt w SPA dla dwóch osób.
Łącznie 2420 nagród do rozdania przez 6 miesięcy!
Nagradzamy Waszą aktywność w serwisie – listę aktywności i punktów możesz sprawdzić tutaj.
 
Biorąc udział w zabawie pamiętajcie, że wszystkie aktywności, za które przysługują punkty, będą przez nas weryfikowane. Te, które złamią zasady regulaminu, będziemy zmuszeniu usunąć.
Zakazane jest spamowanie, zamieszczanie niemerytorycznych wpisów na forum i blogach.
Zalecamy zapoznanie się z regulaminem – powinien rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości.
Każda z Was ma równe szanse i dołożymy wszelkich starań żeby tak było.
 
ZAPRASZAMY!
 
 

2010-01-08 13:27
iWoman poleca konkurs, iWoman world Komentarze (11)

Po wakacyjnym konkursie iWoman uznaliśmy rozdawanie nagród za najmodniejszy trend również w sezonie zimowym.

Dlatego już teraz zapraszamy do najnowszej zabawy, w której obdarujemy Was setkami atrakcyjnych nagród.

W rywalizacji będzie mógł wziąć udział każdy, kto założy konto w serwisie iWoman i będzie do nas jak najczęściej zaglądał.

Nagradzać będziemy za czytanie, komentowanie wiadomości, dyskusje na forum oraz dodawanie zdjęć. Naprawdę warto, bo do rozdania jak zwykle mamy setki atrakcyjnych nagród: wyjazd do SPA, aparaty cyfrowe oraz ekskluzywne kosmetyki! 

Jeśli ktoś z Was nie ma jeszcze konta, w każdej chwili może je założyć. Liczyć punkty zaczniemy na początku nowego roku, o czym Was poinformujemy!

Zapraszamy do zabawy!
 

2009-12-11 15:47
iWoman poleca konkurs, iWoman, punkty Komentarze (15)

Witamy,

Od zakończenia konkursu "Czego pragną kobiety" minęło kilka tygodni.

Przez dłuższy czas wysyłaliśmy nagrody, a w tym czasie zwyciężczyni konkursu Meksykanka zdążyła wrócić z Majorki.

Poniżej kilka wrażeń z wyjazdu:


"W piękne, ciepłe popołudnie 18 września zamieszkaliśmy w Porto Colom- sennym uroczym miasteczku na wschodnim wybrzeżu Majorki.

Pierwsze achy i echy przypadły lazurowej zatoczce  otoczonej skałami.
W tej zatoce przy szumie fal rozbijających się o skały korzystaliśmy z kąpieli i wylegiwaliśmy się na piaszczystej plaży.
Takich malowniczych zakątków dane nam było zobaczyć na Majorce jeszcze wiele zarówno na wschodnim jak i zachodnim wybrzeżu.

Pierwszy dzień poświęciliśmy na odpoczynek i radochę z ciepła, słońca i wakacji, ale już drugiego dnia poszliśmy zwiedzać okolice.
Dotarliśmy do portu gdzie były przycumowane łodzie z wielu krajów, piękne jachty i małe łódki rybackie. Wdrapywaliśmy się na skalne ścieżki by z góry podziwiać widoki na otwarte morze. Przestrzeń zapierała dech.
Jeszcze teraz kiedy zamknę oczy widzę tę przeogromną taflę lśniącej  wody, która gdzieś na końcu horyzontu łączy się z niebem w jeden wielki błękit.

Kolejnego dnia wypożyczyliśmy rowery. Rowerem to jednak szybciej. Najpierw pojechaliśmy do morskiej latarni. Tam znów karmiliśmy oczy widokami skalistych zatoczek i bezkresu otwartego morza.
Potem skierowaliśmy nasze rowery w stronę położonego w górach średniowiecznego zamku Santueri. Wspinaliśmy się w pocie nie tylko czoła przez prawie 3 godziny. Z powrotem było jakieś 20 minut na hamulcu...

Dzięki temu, że portal Iwoman uczynił mnie zwyciężczynią- zamiast szarych dni jak co dzień- spędziłam z rodziną tydzień na Majorce. O!"

2009-10-06 12:18
iWoman poleca Komentarze (11)

9 tygodni świetnej zabawy, 1001 nagród, setki nadesłanych Waszych opinii i wypowiedzi, jeszcze więcej obnażonych kobiecych pragnień i jedna zwyciężczyni. Właśnie zakończyliśmy wakacyjny konkurs iWoman. 

KLIKNIJ, ŻEBY ZOBACZYĆ WYNIKI

Wszystkim uczestniczkom i uczestnikom, którzy zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy o swoich emocjach, dziękujemy za udział w zabawie. Wszystkim gratulujemy odwagi, fantazji, a czasem i niebanalnego poczucia humoru.

Szczególne gratulacje należą się zdobywcy głównej nagrody, której pragnienie o wyjeździe na słoneczną Majorkę zostanie spełnione! Meksykanko, już możesz się pakować!

Dla nas konkurs był świetną okazją, żeby lepiej poznać czytelników iWoman.pl.

Dowiedzieliśmy się, co Was motywuje do intensywnej pracy, jakich mężczyzn kochacie, co Was doprowadza do wściekłości :), o czym marzycie, a nawet, o czym chcielibyście, żebyśmy pisali w iWoman.pl.

Mamy nadzieję, że nagrody i drobne upominki sprawią Wam wiele radości! Meksykanko, liczymy na to, że podzielisz się z nami wspomnieniami ze słonecznych wakacji!

A propos nagród :) Do wszystkich nagrodzonych podczas ośmiotygodniowej zabawy wysłaliśmy już maila z prośba o podanie adresu, na który mamy wysłać upominki. Prosimy o odpowiedzi :)

2009-08-28 12:53
iWoman poleca konkurs, iWoman, czego pragną kobiety, wyniki konkursu Komentarze (4)

Na wakacje proponujemy Wam nową zabawę. Pytamy o to, co lubicie, o czym marzycie, czego pragniecie. Na Wasze odpowiedzi czekamy z 1001 nagród!

Na czym polega konkurs?

Konkurs odbywa się w edycjach tygodniowych (8 tygodni) – od poniedziałku do niedzieli. Co tydzień zadajemy Wam inne pytanie, wszystkie dotyczą kobiecych pragnień i marzeń.

Co tydzień do wygrania 125 nagród. Aby wygrać jedną z nich należy:

1) zalogować się w iWoman

2) napisać krótką odpowiedź na temat tygodnia

3) powiadomić o konkursie znajomych - ustawić na gadu-gadu opis:
1001 nagród! www.iwoman.pl/konkurs

Co tydzień każda z Was ma szansę wygrać nagrodę!

Osoby, które wygrają przynajmniej raz (w którymkolwiek tygodniu konkursowym) przechodzą do finału, w którym gramy o nagrodę główną. Będzie miał miejsce po zakończeniu edycji tygodniowych. Zadaniem finalistek będzie napisanie odpowiedzi na dodatkowy, finałowy temat.

Co można wygrać?

Nagrodą główną jest tygodniowa wycieczka na Majorkę dla dwóch osób.

Dodatkowo 1000 nagród, wśród nich:

- notebooki HP Vivienne Tam
- weekendowe wyjazdy do SPA
- aparaty fotograficzne
- telefony komórkowe
- pachnące pendrive’y :)
- gadżety iWoman: filiżanki, breloczki, długopisy, podkładki pod myszkę.

Na stronie konkursowej piszemy, jakie nagrody są do wygrania w danym tygodniu.

Zapraszamy do zabawy!

Strona konkursowa: www.iwoman.pl/konkurs/

Zasady: www.iwoman.pl/konkurs/1001-nagrod/zasady/

PS. Wkrótce na stronie http://www.iwoman.pl/konkurs/spa/ rozwiązanie konkursu blogowego!

2009-06-22 12:48
Konkursy konkurs, nagrody, wycieczka Komentarze (15)

W Waszych profilach znalazła się nowa funkcjonalność: tablica z powiadomieniami. Będziecie miały tu podgląd na aktywność Waszych znajomych – będziecie powiadamiane o nowych wpisach na blogach, na forum. A dodatkowo będziecie mogły wysyłać znajomym proste „szybkie wiadomości”.

Jak to działa?(1) szybka wiadomość – wiadomości, które tu wpiszecie, pojawią się na tablicy powiadomień wszystkich Waszych znajomych. Mogą to być pytania, krótkie informacje, linki do ciekawych stron – co tylko chcecie. Osoby, które nie należą do Waszych znajomych, nie będą ich widziały.

(2) w wiadomości/powiadomieniu jest data dodania, zdjęcie i nazwa użytkownika, który je dodał. Szarą czcionką są zaznaczone wiadomości napisane przez Was, a czarną (3) – przez Waszych znajomych.

(4) możecie odpowiadać na wiadomości od Waszych znajomych – po kliknięciu w przycisk ‘skomentuj’ rozwinie się okienko do wpisania komentarza.

(5) możecie usuwać powiadomienia z tablicy. Jeśli usuniecie wiadomość dodaną przez Was – zniknie ona z tablic wszystkich Waszych znajomych. Jeśli usuniecie wiadomość dodaną przez innego użytkownika – zniknie tylko z Waszej tablicy.

(7) jeśli do danej wiadomości czy powiadomienia są już jakieś komentarze, wówczas widzicie przycisk ‘komentarze’ z ich liczbą zapisaną w nawiasie i datą dodania ostatniego (6).

(6) szarą czcionką zapisana jest data dodania ostatniego komentarza.
Uwaga: powiadomienia pojawiają się na Waszej tablicy wg daty dodania – najnowsze są na górze. Jeśli  ktoś doda do „starego” powiadomienia nowy komentarz – wątek ten przenosi się na samą górę.

(8) po kliknięciu w zdjęcie lub nazwę użytkownika przeniesiecie się na profil tej osoby.

(9) starsze powiadomienia są na kolejnych podstronach.


Na tablicy znajdziecie powiadomienia o nowych:
- wpisach na blogach znajomych
- komentarzach na blogach znajomych
- blogach założonych przez Waszych znajomych
- komentarzach do Waszego bloga
- wpisach na forum dodanych przez Waszych znajomych
- wpisach w wątkach z forum, które macie zaznaczone jako obserwowane.

 Jeśli nie chcecie widzieć tych powiadomień, możecie niektóre z ich (lub wszystkie) wyłączyć w edycji profilu (zakładka ‘edytuj profil’ w lewym menu).Jeśli do jakiejś wiadomości są już dodane komentarze (1), pojawiają się one w kolejności dodania –najnowsze są na dole. Jeśli dodacie do nich swój komentarz (2), pojawi się on pod dotychczasowymi.
Opcja ‘ukryj komentarze’ (3) pozwala zwinąć wątek.

============================================

Mamy nadzieję, że nowe funkcje będą Wam przydatne:) Jeśli coś będzie źle działało albo będziecie miały pomysły na to, jak rozwinąć tę funkcję – prosimy o kontakt.

Piszcie w komentarzach do bloga albo przez formularz kontaktowy (link do niego w stopce tej strony).
 

2009-05-26 14:56
Pomoc techniczna iWoman, pomoc, tablica, powiadomienia Komentarze (9)

Zapytacie: po co w internecie kolejny serwis dla kobiet?
iWoman powstał z inicjatywy kilku dziewczyn pracujących w Money.pl. Mimo że w sieci kobiecych serwisów jest całkiem sporo, nie widziałyśmy takiego, który byłby dla nas. Postanowiłyśmy stworzyć serwis, do którego chciało by się wracać żeby wiedzieć co jest na czasie, żeby spotkać ciekawych ludzi czy żeby zwyczajnie poczytać coś lekkiego przy kawie. Chcemy wspólnie z Wami - kobietami nowoczesnymi, aktywnymi tworzyć przestrzeń dyskusji, wymiany doświadczeń, poznawania kobiet o podobnych zainteresowaniach.

O czym będziemy pisać w serwisie iWoman? To w dużej mierze zależy od Was samych. Chcemy, byście to Wy (poprzez forum, komentarze, blogi i inne funkcjonalności, które będziemy z czasem dodawać) były współredaktorkami iWoman.

Serwis wystartował dwa miesiące temu. Staraliśmy się zrobić go jak najlepiej potrafimy, ale pewnie znajdzie się jeszcze niejedno niedociągnięcie.
Informujcie nas o nich, piszcie w komentarzach do bloga lub przez formularz kontaktowy (link jest w stopce strony). Bardzo liczymy też na Wasze opinie, a także pomysły na to, w jakim kierunku rozwijać iWoman, jakie są Wasze oczekiwania, o czym chcecie czytać, a jakie tematy zupełnie Was nie interesują. To dla nas bardzo cenne informacje, za wszystkie z góry dziękujemy!

Obecnie ulepszamy stronę profilu użytkownika już wkrótce zobaczycie ją w nowej odsłonie, bogatszej o nowe funkcjonalności. Pracujemy także nad optymalizacją forum. O nowościach w serwisie będziemy informować Was na bieżąco.

Pozdrawiamy :)

 

 

2009-05-20 15:43
Nowinki w iWoman blog, iWoman, pomoc Komentarze (22)
1 | 2 | 3 |