iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

XIV Międzynarodowy Festiwal Bachowski w Świdnicy zaprasza na koncert z udziałem sopranistki Marzeny Lubaszko.

Chcesz tam być?

Odpowiedz poprawnie na jedno pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert:

NOBODY HAS EVER LIKED IT 25.07.2013r w Kościele zimowym w Świdnicy.

Pytanie konkursowe brzmi: : 
Kto jest reżyserem koncertu NOBODY HAS EVER LIKED IT  ?


Swoją odpowiedź wyślij na adres: marketing@firma.money.pl


5 pierwszych poprawnych odpowiedzi wygrywa. Konkurs trwa do 23 lipca.

Czas start! 

Regulamin konkursu Festiwal Bachowski

1.1. Konkurs Festiwal Bachowski (dalej: Konkurs) nie stanowi gry losowej w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (tj. Dz.U. nr 201 poz. 1540 z późn. zm.).
1.2. Organizatorem konkursu jest Money.pl sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, pl.  Grunwaldzki 23, kod poczt. 50-365, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla  Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 45348, NIP  897-16-52-608 o kapitale zakładowym 3509500 złotych.
1.3. Fundatorem nagród w konkursie jest organizator XIV Międzynarodowy Festiwal Bachowski 2013 Świdnica,  FUNDACJA IMIENIA JANA SEBASTIANA BACHA  z siedzibą w Świdnicy, ul. Plac pokoju 2, kod poczt. 58-100, nr KRS: 00000425825, NIP: 8842745213, zwana dalej Sponsorem.

2.1. Konkurs przeprowadzony jest w dniach od 19 lipica 2013 roku do 23 lipca 2013r.

2.2. Udział w Konkursie może wziąć każda pełnoletnia osoba fizyczna, która jest obywatelem polskim.

2.3. Uczestnikami konkursu nie mogą być pracownicy Organizatora programu i ich rodziny oraz pracownicy Sponsora i ich rodziny.

3.1. Nagrody w Konkursie stanowią:
1) Podwójne zaproszenie na koncert: NOBODY HAS EVER LIKED IT w ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu Bachowskiego 2013 w Świdnicy, sztuk 5 o wartości 250zł

4.1. Udział w Konkursie polega na udzieleniu odpowiedzi na  pytanie
Konkursowe:  Kto jest reżyserem koncertu NOBODY HAS EVER LIKED IT .

4.2. Nagrodę otrzymają osoby, które jako pierwsze wyślą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe na adres: marketing@firma.money.pl

4.3. Jedna osoba może wygrać tylko jedno podwójne zaproszenie.

4.4. Organizator Konkursu może wykluczyć z udziału
w Konkursie każdą osobę, której odpowiedź konkursowa nie spełnia wymogów określonych w ust.

5.1. Spośród wszystkich odpowiedzi konkursowych nadesłanych przez osoby, które spełniły wymogi określone w ust. 4.1 i nie zostały wykluczone z udziału w Konkursie, Organizator wraz z Fundatorem wybierają, biorąc pod uwagę kolejność nadesłanych poprawnych odpowiedzi.

5.2. O wynikach konkursu oraz przyznaniu nagród Organizator informuje na stronie internetowej Konkursu w terminie do 24 lipca 2013 roku, a także pocztą
elektroniczną na adres podany przez uczestnika Konkursu

5.3. Nagrodzony jest obowiązany do samodzielnego odebrania biletów u organizatora, dostępnych w kasie Festiwalu zaraz po ogłoszeniu wyników konkursu.
 

 

2013-07-19 08:18
Konkursy Komentarze (1)

Mamy dla Was  nowość od ekskluzywnej marki L’OCCITANE!

Migdałowy olejek pod prysznic pozostawiający na skórze satynowe wykończenie.

Wzbogacony o odżywcze lipidy , delikatnie oczyszcza.
Pozostawia przyjemne uczucie gładkiej i miękkiej skóry przez cały dzień,
a zapach rozpieszcza  zmysły.

W tym tygodniu możliwość skorzystania z 10% rabatu na zakup Migdałowego olejku pod prysznic.

 

Warto się pospieszyć, promocja trwa tylko do 27 maja!

Więcej cotygodniowych nowości, w każdy poniedziałek - sprawdź na stronie Produkt Tygodnia!

 

2012-05-23 09:48
iWoman poleca Komentarze (0)

Rozpoczynamy nową edycję konkursu na najlepszy blog kobiecy iWoman.pl!

Konkurs skierowany jest do wszystkich zarejestrowanych użytkowniczek iWoman.pl, zarówno tych, które wiernie i z zaangażowaniem prowadzą swoje dzienniki w naszym serwisie, jak również dla tych, które dopiero chciałyby rozpocząć swoją przygodę z blogami.

Dla najlepszych blogerek mamy atrakcyjne nagrody!

Konkurs trwa od 13.07 do 30.09.2011.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zaakceptowanie regulaminu konkursowego, prowadzenie bloga w serwisie iWoman.pl i posiadanie w chwili zakończenia konkursu minimum dziesięciu wpisów o długości min. 1000 znaków każdy.

Prowadź bloga na iWoman i zdobądź tytuł najlepszej blogerki!

 

2011-07-13 12:18
iWoman poleca konkurs, nagrody, spa, blog, kosmetyki, iWoman, konkurs blogowy, przewodniki Komentarze (2)

kite'n'girls

Kitesurfing to sport, który dostarcza niezapomnianych wrażeń, inspiruje i na dodatek jest w zasięgu każdej kobiety! Jeżeli chcesz spróbować swoich sił, weź udział w naszym konkursie i wygraj szkolenie kitesurfingowe!

Wystarczy, że zalogujesz się i zamieścisz na naszym forum pod artykułem "Surfing to mało, one wolą z latawcem - wygraj kurs kitesurfingu" swoją odpowiedź na pytanie konkursowe:

Co Twoim zdaniem jest najbardziej fascynujące w kitesurfingu?

Autorów najciekawszych wypowiedzi nagrodzimy atrakcyjnymi nagrodami!

Konkurs trwa od 06.07 do 15.07.2011r.

Sponsorem nagród w konkursie jest pierwsza szkoła kite'a dla kobiet Kite'n'girls oraz baza Scandal na Półwyspie Helskim.

2011-07-06 10:27
Konkursy kobieta, konkurs, nagrody, sport, wakacje, kitesurfing Komentarze (0)

Już je mamy i możemy się nimi pochwalić! Oto koszulki, które czekają tylko żeby je założyć i wyruszyć z Nami na krótki bieg!

Wystarczy, że zgłosicie się z drużyną iWoman.pl na 5-kilometrowy bieg Samsung Irena Women’s Run, 4 czerwca w Warszawie. Nie liczy się czas, ani wynik. Liczy się poparcie kampanii edukacyjno-profilaktycznej „Różowa wstążka”, której celem jest zwrócenie uwagi na problem zachorowalności  kobiet na nowotwory piersi.

Dołącz do biegaczek! Weź udział w biegu i pomóż kobietom wygrać z nowotworem piersi!

Zapewniamy szeroką relację w portalu, fantastyczną zabawę i wspomnienia, a do tego profesjonalne zdjęcia do domowego archiwum :)

Chętne panie (bo tylko one mogą startować) prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres redakcja@iwoman.pl. Mail powinien zawierać: imię, nazwisko, telefon kontaktowy. Pula zestawów startowych jest ograniczona, dlatego radzimy się spieszyć.Każda z uczestniczek, którą zaprosimy do drużyny iWoman.pl, zostanie o tym poinformowana do końca miesiąca.
 
Szczegóły na: http://www.run.samsung.pl
2011-05-25 12:53
iWoman poleca Warszawa, bieg Komentarze (0)

 

Szanowne Czytelniczki!
 
Wasza wzrastająca aktywność blogersko-biegowa nie umknęła naszej uwadze i chcemy tę fantastyczną energię spożytkować w szczytnym celu. Dlatego zapraszamy do wspólnego startu w warszawskim biegu Samsung Irena Women’s Run - nie daj się doścignąć rakowi! Pięciokilometrowy bieg, który jest wyrazem poparcia kobiet dla walki z rakiem piersi, już 4 czerwca w warszawskim Parku Agrykola.
 
Chcemy wystartować w tej imprezie jako drużyna iWoman.pl i zapraszamy Was do udziału. Zapewniamy zespołowe koszulki, pokrycie kosztów startu i dobrą zabawę, także po biegu. A na dokładkę bogatą relację z biegu w naszym serwisie.
 
Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres redakcja@iwoman.pl. Mail powinien zawierać: imię, nazwisko, telefon kontaktowy. Pula zestawów startowych jest ograniczona, dlatego radzimy się spieszyć. Impreza jest tylko dla kobiet. Każda z uczestniczek, którą zaprosimy do drużyny iWoman.pl, zostanie o tym poinformowana do końca miesiąca.
 
Szczegóły na: http://www.run.samsung.pl
 
ZAPRASZAMY!!!

 

2011-05-23 14:31
iWoman poleca Warszawa, bieg Komentarze (0)

Czas letnich upałów tuż przed nami. Jeśli wierzyć prognozom pogody na najbliższe dni, lato zawita do nas szybciej niż można się było tego spodziewać. Warto już teraz zapoznać się z propozycjami kreatorów mody i sprawdzić najmodniejsze trendy wśród butów na wiosnę i lato 2011.

Zmian widać sporo...

Zamiast cienkich i wysokich szpilek królujących w ubiegłym sezonie, styliści i projektanci proponują nam grube podbicia na koturnie. Ten model butów święci triumfy w najnowszych kolekcjach i każda fashionistka powinna mieć je w swojej szafie tej wiosny. Jeśli nie macie pomysłów na stylizacje z tymi butami, polecamy Wam poszukać inspiracji na modowych blogach.

My proponujemy Wam najmodniejsze w tym sezonie sandały Bronx Jucca 83782, które - specjalnie dla czytelniczek iWoman - dostępne są w sklepie butyk.pl z 20% rabatem! To kolejna ekstrawagancka propozycja marki Bronx, charakteryzująca się perfekcją wykonania i komfortem noszenia.

 

Bronx Jucca

Zgrabny słomkowy splot i zamszowy wierzch doskonale podkreślają kobiecość i seksapil. Warto się pospieszyć! Promocja trwa tylko do 23. maja!

Sprawdź kod promocyjny!

2011-05-16 14:52
iWoman poleca buty, promocja, zniżka, oferta, rabat, produkt tygodnia, kod, bronx Komentarze (0)

Czy sprawdzaliście dzisiaj nową ofertę Produktu Tygodnia?

Jeżeli nie, przedstawiamy Wam ekstrawaganckie drewniaki BRONX z pięknie zaokrąglonym noskiem, wykonane ze skóry naturalnej.

Bronx Regan

Bronx Regan 73736 to eleganckie wcielenie drewniaków w stylu Chanel, które możesz mieć 20% taniej! Dodatkowo przesyłkę otrzymasz całkowicie za darmo! Warto się pospieszyć, promocja trwa tylko do 16. maja! 

Więcej cotygodniowych nowości, w każdy poniedziałek - sprawdź na stronie Produkt Tygodnia!

2011-05-09 12:27
iWoman poleca buty, promocja, zniżka, oferta, rabat, produkt tygodnia, kod, bronx Komentarze (0)

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, prezentujemy kolejną super ofertę ze sklepu Butyk.pl - seksowne szpilki Blink Lori 800981 i 800939.

Bli<x>nk Lori

W tym tygodniu możliwość skorzystania z 25% rabatu na zakup eleganckich szpilek Blink Lori. Do wyboru bogata paleta kolorów spośród dwóch modeli: Blink Lori 800981 i 800939. Warto się pospieszyć! Promocja trwa tylko do 9. maja! Odbierz kod promocyjny!

Zobacz galerię butów Blink Lori

2011-05-02 10:45
iWoman poleca szpilki, buty, promocja, zniżka, oferta, rabat, produkt tygodnia, kod Komentarze (0)

Specjalnie dla naszych czytelniczek ruszamy z akcją "Produkt Tygodnia" prezentując oferty rabatowe na wybrane produkty. 

W tym tygodniu specjalnie dla Was przepiękne skórzane baleriny Buffalo Nicolet 2073562 dostępne w sklepie Butyk.pl w 22 wersjach kolorystycznych z 15% rabatem!

Buffalo Nicolet szare

iWoman.pl ceni sklep Butyk.pl za wysoką jakość butów, ogromny wybór i świetne marki. Dlatego postanowiliśmy stworzyć wspólnie coś dla naszych czytelniczek. Tak powstał Produkt Tygodnia z Butyk.pl w iWoman.pl.

Od dzisiaj, co tydzień, zawsze na początku tygodnia na iWoman.pl znajdziecie rabat na nowy model bestsellerowych butów z Butyk.pl, nawet do 25 % taniej!

Sprawdź kod promocyjny na stronie "Produkt tygodnia "baleriny Buffalo Nicolet 2073562.

By zrealizować rabat - zapraszamy na zakupy do Butyk.pl. Podane na stronie hasło (kod rabatowy) należy wpisać w formularzu zamówienia.

Odbierz kod promocyjny i sprawdzaj co tydzień nowe oferty!

2011-04-27 11:05
iWoman poleca buty, promocja, zniżka, kolekcja, oferta, rabat Komentarze (2)
1 | 2 | 3 |