iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

W Waszych profilach znalazła się nowa funkcjonalność: tablica z powiadomieniami. Będziecie miały tu podgląd na aktywność Waszych znajomych – będziecie powiadamiane o nowych wpisach na blogach, na forum. A dodatkowo będziecie mogły wysyłać znajomym proste „szybkie wiadomości”.

Jak to działa?(1) szybka wiadomość – wiadomości, które tu wpiszecie, pojawią się na tablicy powiadomień wszystkich Waszych znajomych. Mogą to być pytania, krótkie informacje, linki do ciekawych stron – co tylko chcecie. Osoby, które nie należą do Waszych znajomych, nie będą ich widziały.

(2) w wiadomości/powiadomieniu jest data dodania, zdjęcie i nazwa użytkownika, który je dodał. Szarą czcionką są zaznaczone wiadomości napisane przez Was, a czarną (3) – przez Waszych znajomych.

(4) możecie odpowiadać na wiadomości od Waszych znajomych – po kliknięciu w przycisk ‘skomentuj’ rozwinie się okienko do wpisania komentarza.

(5) możecie usuwać powiadomienia z tablicy. Jeśli usuniecie wiadomość dodaną przez Was – zniknie ona z tablic wszystkich Waszych znajomych. Jeśli usuniecie wiadomość dodaną przez innego użytkownika – zniknie tylko z Waszej tablicy.

(7) jeśli do danej wiadomości czy powiadomienia są już jakieś komentarze, wówczas widzicie przycisk ‘komentarze’ z ich liczbą zapisaną w nawiasie i datą dodania ostatniego (6).

(6) szarą czcionką zapisana jest data dodania ostatniego komentarza.
Uwaga: powiadomienia pojawiają się na Waszej tablicy wg daty dodania – najnowsze są na górze. Jeśli  ktoś doda do „starego” powiadomienia nowy komentarz – wątek ten przenosi się na samą górę.

(8) po kliknięciu w zdjęcie lub nazwę użytkownika przeniesiecie się na profil tej osoby.

(9) starsze powiadomienia są na kolejnych podstronach.


Na tablicy znajdziecie powiadomienia o nowych:
- wpisach na blogach znajomych
- komentarzach na blogach znajomych
- blogach założonych przez Waszych znajomych
- komentarzach do Waszego bloga
- wpisach na forum dodanych przez Waszych znajomych
- wpisach w wątkach z forum, które macie zaznaczone jako obserwowane.

 Jeśli nie chcecie widzieć tych powiadomień, możecie niektóre z ich (lub wszystkie) wyłączyć w edycji profilu (zakładka ‘edytuj profil’ w lewym menu).Jeśli do jakiejś wiadomości są już dodane komentarze (1), pojawiają się one w kolejności dodania –najnowsze są na dole. Jeśli dodacie do nich swój komentarz (2), pojawi się on pod dotychczasowymi.
Opcja ‘ukryj komentarze’ (3) pozwala zwinąć wątek.

============================================

Mamy nadzieję, że nowe funkcje będą Wam przydatne:) Jeśli coś będzie źle działało albo będziecie miały pomysły na to, jak rozwinąć tę funkcję – prosimy o kontakt.

Piszcie w komentarzach do bloga albo przez formularz kontaktowy (link do niego w stopce tej strony).
 

2009-05-26 14:56
Pomoc techniczna iWoman, pomoc, tablica, powiadomienia Komentarze (9)