iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

 

Już od dzisiaj możecie dzielić się opiniami dotyczącymi najnowszych kolekcji Waszych ulubionych marek nie tylko na forum. 
Do działu Wasze zakupy użytkownicy mogą sami dodawać informacje o nowych stylowych ubraniach i dodatkach. Do każdej z nich możecie też dodawać zdjęcie swoich zakupów.
 
Wystarczy dodać krótki opis, zaznaczyć markę i kategorię, a Twoja rzecz znajdzie się w galerii najmodniejszych w tym sezonie!
 
Oczywiście za treści i komentarze przyznajemy punkty w iWoman world.
 
Dowiedz się jak można szybko powiększyć pulę swoich punktów: http://www.iwoman.pl/world/zasady/
 
Pamiętajcie, że publikując zdjęcie trzeba mieć prawo do jego rozpowszechnia. Jeżeli masz wątpliwości, sprawdź w regulaminie.
 

 

2010-04-06 14:50
iWoman poleca iWoman world, wasze zakupy Komentarze (9)

 

Wraz ze zmianą aury za oknem zmienia się iWoman World.
Zobaczcie nową szatę  graficzną!
 
Tradycyjnie, z początkiem kolejnego miesiąca mamy dla Was nowe nagrody do rozdania, a wśród nich: odtwarzacze MP4, zestawy kosmetyków do pielęgnacji marki BANDI, książki itd.
 
Wśród nagród finałowych pojawiła się dodatkowa atrakcja notebooka HP Mini 210 Vivienne Tam Edition.  Został on stworzony przy współpracy z czołową projektantką mody Panią Vivienne Tam.
 
Najmniejszy model tego notebooka waży zaledwie 1,22 kg i ma niecałe 3 cm grubości, zmieści się więc z łatwością w prawie każdej damskiej torebce.
 
Został dołączony do zestawu nagród finałowych. Komu przypadanie – dowiemy się już niedługo.

 

2010-04-01 11:03
iWoman poleca iWoman world Komentarze (14)