iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

9 tygodni świetnej zabawy, 1001 nagród, setki nadesłanych Waszych opinii i wypowiedzi, jeszcze więcej obnażonych kobiecych pragnień i jedna zwyciężczyni. Właśnie zakończyliśmy wakacyjny konkurs iWoman. 

KLIKNIJ, ŻEBY ZOBACZYĆ WYNIKI

Wszystkim uczestniczkom i uczestnikom, którzy zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy o swoich emocjach, dziękujemy za udział w zabawie. Wszystkim gratulujemy odwagi, fantazji, a czasem i niebanalnego poczucia humoru.

Szczególne gratulacje należą się zdobywcy głównej nagrody, której pragnienie o wyjeździe na słoneczną Majorkę zostanie spełnione! Meksykanko, już możesz się pakować!

Dla nas konkurs był świetną okazją, żeby lepiej poznać czytelników iWoman.pl.

Dowiedzieliśmy się, co Was motywuje do intensywnej pracy, jakich mężczyzn kochacie, co Was doprowadza do wściekłości :), o czym marzycie, a nawet, o czym chcielibyście, żebyśmy pisali w iWoman.pl.

Mamy nadzieję, że nagrody i drobne upominki sprawią Wam wiele radości! Meksykanko, liczymy na to, że podzielisz się z nami wspomnieniami ze słonecznych wakacji!

A propos nagród :) Do wszystkich nagrodzonych podczas ośmiotygodniowej zabawy wysłaliśmy już maila z prośba o podanie adresu, na który mamy wysłać upominki. Prosimy o odpowiedzi :)

2009-08-28 12:53
iWoman poleca konkurs, iWoman, czego pragną kobiety, wyniki konkursu Komentarze (4)